poniedziałek, 14 października 2019

Dzień Edukacji Narodowej!

W tym roku Dzień Edukacji Narodowej był dla nas szczególny, ponieważ przez ostatnie tygodnie prężnie przygotowywaliśmy się do występu, którym uczciliśmy ten dzień. W sali gimnastycznej zgromadzili się zaproszeni goście - Dyrekcja, Szanowne Grono Pedagogiczne, wszyscy pracownicy przedszkolna oraz oczywiście wszystkie grupy od maluszków, po średniaki i starszaki.
Ogromne brawa dla naszych małych artystów - poradziliście sobie cudownie! Jesteśmy z
Was baaardzo dumne!

P.S.

Ślicznie dziękujemy za piękne życzenia, upominki, słodkości z okazji Dnia Nauczyciela oraz radość każdego dnia, którą nam dostarczacie - Pani Paulina, Pani Weronika i Pani Sylwia :* :* :*


!Uwaga! Dyniowy konkurs!


poniedziałek, 7 października 2019

INFORMACJA


Bezpieczny tydzień :)

W zeszłym tygodniu obchodziliśmy Dzień chłopaka, z tej okazji wszystkim naszym chłopcom życzymy wiele radości oraz uśmiechu każdego dnia!
Część dzieci z naszej grupy otrzymała nagrody za udział w konkursie Dzień bez samochodu - brawa dla Kornelki C., Amelki N. i Szymona.
Uwielbiamy zabawy w naszej sali, poznawać ciekawe rzeczy oraz zdobywać nową wiedzę poprzez odwiedziny ciekawych ludzi. W ostatnim tygodniu był u nas Pan Policjant Daniel i przekazał nam ważne informacje odnośnie przestrzegania zasad bezpieczeństwa w pobliżu dróg :)Dzień Edukacji Narodowej!

W tym roku Dzień Edukacji Narodowej był dla nas szczególny, ponieważ przez ostatnie tygodnie prężnie przygotowywaliśmy się do występu, który...